Warsaw Home 2019 – nasz klient wyróżniony!

Expoformat ma powód do dumy. Nasz klient My Alpaca, o którym pisaliśmy w październiku, został wyróżniony na Warsaw Home 2019. I to za co? Za stoisko targowe. Musimy przyznać, że ten sukces także dodaje skrzydeł całej ekipie Expoformat i bardzo motywuje do dalszej pracy.

Laureaci Warsaw Home 2019

My Alpaca to młoda firma, stawiająca pierwsze kroki w biznesie, a już taki sukces na koncie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie nam powierzyli tworzenie stoiska. Cieszymy się, że stoisko targowe zrobione przez Expoformat spodobało się tylu osobom. Najładniejsze stoisko zostało wybrane przez użytkowników portalu Exspace.pl. Oddano 2019 głosów. My Alpaca uzyskała Wyróżnienie Honorowe.

Przypomnijmy, że targi Warsaw Home odwiedziło aż 623 wystawców, w tym 119 zagranicznych. Partnerami medialnymi po raz kolejny byli Homebook, infoArchitekta.pl, OKK. oraz #signspl. Mamy nadzieję, że za rok też przyjdzie spotkać nam się w tak licznym gronie, a nasi klienci dostaną wyróżnienia za stoiska. Jesteśmy dumni, że nasza kreatywność oraz ciężka praca zostały docenione.

1 komentarz do “Warsaw Home 2019 – nasz klient wyróżniony!”

Możliwość komentowania została wyłączona.