Budowa stoisk targowych – Zajmujemy się kompleksową obsługą stoisk targowych w Polsce i za granicą. Budujemy stoiska różnych typów i w różnych technologiach. Dostosowujemy do przestrzeni, budżetu oraz charakteru targów.

Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Projektujemy stoiska targowe i wystawiennicze różnych rodzajów. Budujemy oraz zapewniamy pełną obsługę logistyczną podczas targów. Budowanie stoisk to nasza specjalność. Klientom oddajemy do dyspozycji nasze studio projektowe, produkcyjne, logistyczne, drukarnię wielkoformatową oraz zapewniamy wszelką pomoc i wsparcie. Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z organizacją stanowiska targowego. 

Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług i wszystko co robimy, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. 

Budowa Stoisk Targowych

Targi branżowe, konferencje i rozmaite eventy biznesowe to doskonała okazja do zaprezentowania marki oraz przedsiębiorstwa. Kluczem do sukcesu, jeśli chodzi o prezentację usług oraz produktów, jest stworzenie takiego stoiska targowego, które nie tylko będzie wykonane profesjonalnie, ale także zapadnie w pamięć odbiorcy. 

Profesjonalne stoisko targowe to połowa sukcesu. Aby branding okazał się skuteczny, wystawca powinien zadbać także o jego wyposażenie oraz obsługę. Najlepszym rozwiązaniem dla klientów jest skorzystanie z naszych usług, bowiem od lat specjalizujemy się w tej branży. Zapewniamy kompleksową obsługę wystawcy od projektu, poprzez budowę i montaż, aż do pełnej obsługi logistycznej podczas targów. Każdy wystawca ma możliwość skorzystania u nas z wyjątkowej oferty, ukierunkowanej na jego potrzeby.

budowa stoisk targowych
Budowa stoisk targowych – projekt i wykonanie

Oferta budowy stoisk targowych

Budujemy stoiska wystawiennicze z zastosowaniem różnych technologii i materiałów. Wyjątkowe i niepowtarzalne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na profil firmy oraz charakter targów. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości materiały. Uczestniczymy w imprezach targowych na terenie całej Europy, skąd czerpiemy inspiracje odnośnie trendów wystawienniczych. Jesteśmy w stanie zbudować każdy typ stoiska, w dowolnej części UE. Robimy stoiska ekonomiczne, systemowe oraz indywidualne z wykorzystaniem nietypowych elementów. Budujemy także atestowane zabudowy piętrowe orazkonstrukcje podwieszane. Niezależnie od tego, co robimy – potrzeby klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Nasi specjaliści z największą starannością opracowują całą koncepcję, tworzą projekt oraz przygotowują wizualizację 3D.

Zabudowa stoisk targowych

Targi w Wietnamie 2109 - wizualizacja stoiska
Targi w Wietnamie 2109 – wizualizacja stoiska
Targi w Wietnamie 2109 - wizualizacja stoiska
Targi w Wietnamie 2109 – wizualizacja stoiska

Prezentacja oferty wystawcy zależy w dużej mierze od układu konfiguracyjnego stoiska targowego. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej zabudowy. W zależności od zapotrzebowania tworzymy stoiska rzędowe/szeregowe, narożne, czołowe/półwyspowe oraz wyspowe. 
Nasze usługi są kompleksowe, co oznacza, że oprócz budowy stoiska targowego zapewniamy jego wyposażenie oraz obsługę.

Stoiska indywidualne

Jesteśmy w stanie stworzyć także stoiska autorskie, budowane w oparciu o indywidualny projekt. Nawet te, z wykorzystaniem nietypowych elementów i materiałów. Charakter wystroju jest zgodny z wizualizacją 3D, która jest omawiana z klientem na etapie projektu. Gotowe stoisko oddajemy zawsze na czas.

Budowa stoisk targowych na świecie

Jako nieliczna z polskich firm zajmujących się targami, oferujemy kompleksowe usługi w środowisku międzynarodowym.  Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z organizacją stanowiska na wybranych targach. Budujemy stoiska wystawiennicze w Wietnamie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Hongkongu.


Stoiska targowe Wietnam

W Wietnamie organizowane są najbardziej prestiżowe targi w branży spożywczej: Food & Hotel Vietnam Ho Chi Minh City 2019, gdzie spotkać można miłośników dobrego jedzenia oraz hotelarzy z całego świata.

Nie brakuje na targach w Wietnamie eventów z innych dziedzin, takich jak design, wnętrza oraz artykuły handmade: Vietnam International Furniture & Home Accessories Fair 2019, 2019 Vietnam International Screen Printing & Digital Printing Technology Exhibition ASGA. Expo Top Thai Brands to z kolei tzw. tydzień tajski, który organizowany jest już od 16 lat i zyskał miano jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży. Budowa stoisk targowych na ten event to prawdziwa przyjemność.


Budowa stoisk targowych – Dubaj

Stoiska targowe Dubai – W Dubaju kwitnie życie biznesowe, dlatego ten kraj jest wręcz stworzony do organizowania targów w rozmaitych branżach. Stoiska targowe, jako główne narzędzie marketingu bezpośredniego są zatem bardzo pożądane. W Dubaju organizowane są największe targi w branży hotelarskiej. Zwykle pojawia się na nich ok. 600 wystawców z 85 krajów, którzy prezentują najnowsze innowacje i produkty  z zakresu technologii, oświetlenia i bezpieczeństwa. Dlatego warto zawczasu pomyśleć o profesjonalnym stoisku wystawienniczym, który zwróci jak największą uwagę spośród 50 000 uczestników. W Dubaju wystawiają się także przedstawiciele branży elektroniki użytkowej oraz eksperci od innowacji w zakresie energii odnawialnej. To tu odbywają się największe Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne, jubilerskie. Podczas Dubai Air Show robią interesy najwięksi giganci w branży lotniczej. 


Stoiska Targowe Hong Kong

Targi w Hong Kongu są równie prestiżowe jak te w Dubaju. Firmy i małe przedsiębiorstwa zajmujące się wykorzystaniem nowoczesnych technologii medycznych na pewną będą chciały mieć swoje stoisko na Targach HKTDC Hong Kong International Medical and Health Care Fair. Producenci biżuterii zainteresują się Targami UBM September Hong Kong Jewellery & Gem Fair. W poprzednim roku, wzięło w nich udział 3690 wystawców z 57 krajów. Targi biżuterii zostały odwiedzone przez 60 tys. gości z całego świata. Przestrzeń wystawiennicza targów – w dwóch obiektach – zajęła ponad 135 tys. metrów kwadratowych. Wydarzenie zostało odwiedzone przez niemal 60 tys. gości z całego świata. Hong Kong to najważniejsze miejsce dla firm z sektora biżuteryjnego. Przyjazne prawo umożliwia kupcom z każdego kraju swobodne prowadzenie sprzedaży. Położenie Hong Kongu z kolei, umożliwi wejście na rynek chiński, ale także da szansę na podbój całej Azji.


Budowa stoisk targowych

Wyposażenie stoisk

Ekspozytory reklamowe

Stoisko wystawiennicze powinno wyróżniać się na tle konkurencji. Ważny jest design spójny z brandingiem oraz dbałość o każdy detal. Mamy doświadczenie na rynku i wiemy jak skutecznie oznaczać stoiska oraz co powinno znajdować się na ich wyposażeniu. Z myślą o naszych klientach produkujemy ekspozytory reklamowe, indywidualnie zaprojektowane pod kątem ich potrzeb. 
Spójny branding oraz estetyka stoiska sprawią, że firma zyska więcej potencjalnych klientów. Produkujemy ekspozytory z różnych materiałów – kartonu, plexi, drewna, metalu oraz innych. Wyposażamy je w dowolnie przygotowane elementy brandingowe, funkcjonalne oraz elektryczne.

Ekrany, multimedia, projektory medialne

W naszej ofercie mamy monitory i telewizory w każdym wymiarze. Specjalizujemy się w montowaniu ekranów bezszwowych – wolnostojących oraz tych przeznaczonych do zabudowy. Wszelkie konfiguracje są możliwe – doradzimy i zamontujemy według preferencji klienta. Nasze usługi są kompleksowe. Oferujemy nagłośnienie, projektory multimedialne oraz profesjonalne oświetlenie sceniczne.
Mamy doświadczenie w robieniu konstrukcji podwieszanych. Wykonujemy podwieszane systemy napinające z tkaniną, jednostronnie lub dwustronnie, z dowolnymi logotypami firmy. Do dyspozycji naszych klientów mamy również laptopy oraz tablety, które umieszczamy na specjalnych stojakach i ekspozytorach.