Stoiska targowe Dubaj

Stoiska targowe Dubaj

Budowa stoisk targowych w Dubaju to bardzo istotny element oferty firmy Expoformat. Zajmujemy się projektowanie i budową stoisk targowych w Polsce i na świecie. Obsługujemy naszych klientów kompleksowo. Od projektu, poprzez wykonianie, instalacje oraz rozebranie i transport stoiska targowego. 

Stoiska targowe Dubaj 

Stoisk targowe Dubaj to przede wszystkim tamtejsze Expo. Praktycznie każda firma robiąca interesy w tamtej części Świata marzy o wystawianiu się na targach w Dubaju. Dzięki ofercie Expoformat marzenia te mogą zostać zrealizowane w profesjonalny sposób. Zapewniając tym samym wysoki standard stoiska i dobre wrażenie na tysiącach odwiedzających. 

stoiska targowe dubai

Targi w Dubaju – projektowanie stoisk 

W centrum targowym Dubaju targi odbywają się niemal non-stop. Jest to jedno z największych na Świecie centrów wystawiennicznych. 

Najważniejsze targi odbywające się w Dubaju to:

  • GulfHost – Największe targi wyposażenia hotelarskiego i usług cateringowych
  • Specjalistyczne Targi Żywności – Oryginalna impreza gastronomiczna dla regionu MENA
  • Targi hotelarskie – Największa impreza hotelarska na Bliskim Wschodzie
  • Tydzień technologii GITEX 2020
  • Targi Gulf Traffic and TranspoTech – największe w rejonie targi sektora transportu i ruchu drogowego 
  • China HomeLife Dubaj 
  • Bliskowschodnie targi przemysłu oświetleniowego 

Targi GulfHost Dubaj

Targi GulfHost odbędą się w tym roku w dniach 3-5 listopada. Są to największe w tym rejonie Świata targi przemysłu hotelowego i żywieniowego. Na targach 400 wystawców zaprezentuje aż 8,000 produktów. Odwiedzi je ponad 18,000 z ponad 50 krajów Świata.

Targi Speciality Food Festival

Targi obędą się w tym samym czasie GulfHost Dubaj. Czyli w dniach 3-5 listopada 2020 roku. O ile targi GulfHost skupiają wokół wydarzenie szerokie grono odwiedzających, to targi Specility Food są już dla koneserów. Odwiedzający będą mieli szanse zapoznać się najnowszymi trendami najbardziej eksluzywnej kuchni.

The Hotel Show Dubaj

Targi są częścią Środkowo-Wschodniego Tygodnia Designu i Hotelarstwa 2020. Odbędą się w dniach 14-16 września 2020 roku. W targach weźmie udział ponad 1000 firm z całego Świata. Od tych lokalnych i regionalych marek bo największe sieci i koncerny.
Odwiedzający na targach znajdą wszystko to, co związane jest z hotelarstwem. Od kuchni i urządzeń sprzątających, przez sprzęt konferencyjny do wykończenia pokoi czy hotelowego lobby.

GITEX GLOBAL 2020

Kolejne wielkie targi w Dubaju to impreza GITEX GLOBAL 2020. Odbędzie się ona tuż po zakończeniu The Hotel Show, bo już w dniach 27 września – 1 października.
Ta impreza targowa w Dubaju to wydarzenie idealne dla fanów nowych technologii. Ponad 100 tysięcy odwiedzając i ponad 4,500 wystawców. A wszyscy po to aby oglądać i dyskutować o najnowszych technologiach.

Targi w Dubaju – stoiska targowe

Powyżej wymienione targi to tylko część imprez organizowanych w Dubaju. Jeśli interesuje cię możliwość wystawienia swojego stoiska na targach w Dubaju zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową obsługę stoisk targowych w Dubaju i innych lokalizacjach.

Czytaj więcej o ofercie budowy stoisk targowych