Zabudowa stoisk targowych

Zabudowa stoisk targowych

Zabudowa stoisk targowych zajmuje pierwsze miejsce w naszej ofercie. Expoformat to firma specjalizująca się w projektowaniu oraz budowie stoisk od wielu lat. 

zabudowa stoisk targowych

Tworzenie stoisk targowych to nie lada wyzwanie – to najważniejsza wizytówka prezentującej się firmy. “Jak nas widzą, tak nas piszą” – w myśl tej zasady, stoiska targowe to coś, z czym ma styczność potencjalny klient na samym początku. Dlatego warto mieć oryginalną, designerską i przemyślaną zabudowę stoisk targowych niezależnie od rodzaju targów. 

Zabudowa stoisk targowych – kompleksowa usługa

Expoformat zajmuje się kompleksową zabudową stoisk targowych. Razem z klientem projektujemy, omawiamy i budujemy stoiska, takie jakie mają być. W razie potrzeby zapewniamy także pełną obsługę stoiska podczas targów. Zapewniamy oświetlenie, oklejenie stoisk oraz catering. Posiadanie własnej drukarni wielkoformatowej pozwala nam na niezależność w projektach oraz terminowość.  Nasi klienci często bywają wyróżniani w rozmaitych konkursach na atrakcyjne stoiska targowe. Nie ukrywamy, że bardzo nas to cieszy za każdym razem i motywuje do dalszej pracy. 

Technologia i jakość ma znaczenie

Wykonujemy zabudowy stoisk targowych w różnych typach i w wielu technologiach. Śledzimy najnowsze trendy i staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi. Bardzo przykładamy się to tego, aby stoisko było oryginalne i wyróżniało się pod względem designu. Lubimy tworzyć rzeczy nie tylko nowoczesne i praktyczne, ale także ładne i przyjemne dla oka. Projekt zabudowy stoisk targowych zawsze dostosowujemy do przestrzeni oraz charakteru targów. Staramy się także zaspokoić indywidualne wymagania klienta. Do zabudowy wykorzystujemy tylko nowoczesne i dobrej jakości materiały. Wiemy jak ważną rolę pełni rodzaj dobranego wyposażenia i obsługa. Ponieważ robimy to od lat, chętnie doradzimy naszemu klientowi najlepsze rozwiązania. 

Zabudowa stoiska targowego – co warto wiedzieć

Bardzo ważny jest też dobór odpowiedniej zabudowy. To absolutna podstawa, jeśli chodzi o efektywną sprzedaż. 

Rodzaje zabudowy stoisk targowych:

  • rzędowe/szeregowe
  • stoiska wyspowe
  • czołowe/półwyspowe
  • stoiska narożne

Oprócz tego, zabudowa stoisk targowych może być piętrowa albo podwieszana. Wszystko zależy od przestrzeni, którą dysponuje klient na targach. Niezależnie od rodzaju konstrukcji, nasze zabudowy posiadają wszelkie wymagane atesty. Zawsze liczymy się z potrzebami klienta, a w razie braku pomysłu służymy inspiracją. Nie sprzedajemy “kota w worku”. Nasi specjaliści opracowują cały projekt i klient przed targami dostaje dokładną wizualizację 3D.

Ogranizacja stoiska na targach

Sama zabudowa stoiska targowego to nie wszystko. Nawet najlepiej zaprojektowane stoisko na targi nie gwarantuje sukcesu samo z siebie. Niezwykle ważna jest sama organizacja stoiska na targach. Chodzi tutaj przede wszystkim o odpowiednią obsługę i prezentację stoiska. Najładniejsze stoisko targowe nie będzie dobrze wyglądać zupełnie puste. Należy zapewnić odpowiednią liczbę osób do obsługi odwiedzających. Nie chodzi tylko o hostessy witające gości. W zależności od specyfiki targów konieczne może być wysłanie chociażby specjalistów. Osób, które będą potrafiły profesjonalnie odpowiedzieć na pytania gości. Tylko mix dobrego stoiska targowego i doskonałej organizacji na stoisku może dać ogólny sukces.

Dekoracje stoisk targowych

Przechodzimy do kolejnego elementu udanego stoiska targowego. Zabudowa stoiska targowego i jego projekt to oczywiście klucz. Ważna jest też jak wspomnieliśmy już organizacja samego stoiska. Oprócz wyglądu i obsługi istotne mogą okazać się także detale. Takim właśnie detalem mogą być chociażby dekoracje stoisk targowych. Dobrze dobrana roślinność lub odpowiednie lampy dające dobre światło. Odpowiednie dekoracje stolików lub bufetu mogą okazać się kluczem do sukcesu. Być tym szczegółem, który wyróżni dane stoisko targowe na tle konkurencji targowej. Warto zwrócić uwagę i omówić z wykonawcą stoisk targowych nawet takie szczegóły.

Montaż stoisk targowych

Firma Expoformat zajmuje się kompleksową obsługą stoisk targowych. Co to znaczy? Zajmujemy się nie tylko projektem i budową stoiska. Na zlecenie klienta dostarczamy stoisko na miejsce imprezy targowej. Na czas zajmujemy się montażem stoiska. Co więcej po zakończeniu targów zajmujemy się rozbiórką stoiska targowego. Dla klientów świadczymy też usługę magazynowania stoisk. Po zakończonych targach nie tylko zdejmiemy stoisko, ale także zabierzemy je do naszych magazynów. W nich zaczeka ono na kolejne targi.

Zabudowa targowa w Polsce

Główne miasta w jakich odbywają się targi w Polsce to Warszawa, Kraków, Kielce, Poznań i Wrocław. Firma ExpoFormat oferuje swoje usługi zabudowy targowej we wszystkich wspomnianych miejscach. Stoiska targowe produkujemy w Kielcach. Dysponujemy jednak własnymi środkami profesjonalnego transportu stoisk. Dlatego szybko i na czas przywieziemy i zmontujemy stoisko w wybranym miejscu w Polsce.

Dostarczamy moduły targowe do zabudowy stoisk na terenie całego kraju. Zajmujemy się kompleksową obsługą stoisk targowych.

Więcej z oferty ExpoFormat