Zabudowa stoisk targowych zajmuje pierwsze miejsce w naszej ofercie. Expoformat to firma specjalizująca się w projektowaniu oraz budowie stoisk od wielu lat. 

zabudowa stoisk targowych

Zabudowa stoisk targowych – najlepsza wizytówka firmy

Tworzenie stoisk targowych to nie lada wyzwanie – to najważniejsza wizytówka prezentującej się firmy. “Jak nas widzą, tak nas piszą” – w myśl tej zasady, stoiska targowe to coś, z czym ma styczność potencjalny klient na samym początku. Dlatego warto mieć oryginalną, designerską i przemyślaną zabudowę stoisk targowych niezależnie od rodzaju targów. 

Zabudowa stoisk targowych – kompleksowa usługa

Expoformat zajmuje się kompleksową zabudową stoisk targowych. Razem z klientem projektujemy, omawiamy i budujemy stoiska, takie jakie mają być. W razie potrzeby zapewniamy pełną obsługę stoiska podczas targów. Zapewniamy oświetlenie, oklejenie stoisk oraz catering. Posiadanie własnej drukarni wielkoformatowej pozwala nam na niezależność w projektach oraz terminowość.  Nasi klienci często bywają wyróżniani w rozmaitych konkursach na atrakcyjne stoiska targowe. Nie ukrywamy, że bardzo nas to cieszy za każdym razem i motywuje do dalszej pracy. 

Technologia i jakość ma znaczenie

Wykonujemy zabudowy stoisk targowych w różnych typach i w wielu technologiach. Śledzimy najnowsze trendy i staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi. Bardzo przykładamy się to tego, aby stoisko było oryginalne i wyróżniało się pod względem designu. Lubimy tworzyć rzeczy nie tylko nowoczesne i praktyczne, ale także ładne i przyjemne dla oka. Projekt zabudowy stoisk targowych zawsze dostosowujemy do przestrzeni oraz charakteru targów. Staramy się także zaspokoić indywidualne wymagania klienta. Do zabudowy wykorzystujemy tylko nowoczesne i dobrej jakości materiały. Wiemy jak ważną rolę pełni rodzaj dobranego wyposażenia i obsługa. Ponieważ robimy to od lat, chętnie doradzimy naszemu klientowi najlepsze rozwiązania. 

Zabudowa stoiska targowego – co warto wiedzieć

Bardzo ważny jest dobór odpowiedniej zabudowy. To absolutna podstawa, jeśli chodzi o efektywną sprzedaż. 

Rodzaje zabudowy stoisk targowych:

  • stoiska rzędowe/szeregowe
  • stoiska wyspowe
  • stoiska czołowe/półwyspowe
  • stoiska narożne

Oprócz tego, zabudowa stoisk targowych może być piętrowa albo podwieszana. Wszystko zależy od przestrzeni, którą dysponuje klient na targach. Niezależnie od rodzaju konstrukcji, nasze zabudowy posiadają wszelkie wymagane atesty. Zawsze liczymy się z potrzebami klienta, a w razie braku pomysłu służymy inspiracją. Nie sprzedajemy “kota w worku”. Nasi specjaliści opracowują cały projekt i klient przed targami dostaje dokładną wizualizację 3D.

Więcej z oferty ExpoFormat