Projektowanie stoisk targowych

Projektowanie stoisk targowych

Projektowanie stoisk targowych to specjalność naszej firmy. Posiadamy kompletne zaplecze techniczne. Nie korzystamy z podwykonawców. Oferujemy pełen wachlarz usług. Projektujemy stoiska targowe na życzenie klientów. Nasz zespół następnie zajmuje się ich wykonaniem, przewiezieniem oraz ustawieniem na targach. W realizacji projektów używamy tylko własnych zasobów. Posiadamy własną drukarnię wielkoformatową. Sami transportujemy stoiska na miejsce. Sami je montujemy. Po zakończeniu targów oferujemy również rozmontowanie stoiska oraz jego magazynowanie.

Projektowanie stoisk na życzenie klienta

Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważna dla każdego wystawcy jest jakość i wysoki standard wykonania własnego stoiska. Dlatego naszym oczkiem w głowie jest profesjonalne podejście do realizacji składanych u nas zamówień. Zapewniamy terminowe realizacje naszych projektów oraz ich wykonanie na terenie całej Polski. Oferujemy także usługi zagraniczne. Mamy doświadczenie w pracy między innymi w Niemczech czy też krajach azjatyckich.

projektowanie stoisk targowych

Zabudowy targowe Kielce, Kraków, Gdańsk, Warszawa

Expoformat zajmuje się projektowanie stoisk targowych w całym kraju. Nasza centrala znajduje się w Kielcach. Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy oczywiście na Targach Kielce. Od tego czasu rozwineliśmy jednak działalność o wiele innych miejsc. Mamy duże doświadczenie w realizacji stoisk targowych nie tylko w Kielcach czy Warszawie. Nasze projekty wykonywaliśmy także w takich miejscach jak Kraków, Gdańsk czy Wrocław.

Stoiska targowe w Niemczech

Jako producent stoisk targowych wykonujemy swoje usługi także w Niemczech. Każdego roku wykonujemy chociażby przynajmniej kilka stoisk na imprezy targowe we Kolonii czy Monachium. Doskonała znajomość tych wielkich aren targowych to oczywiście nasz dodatkowy atut.

Projektowanie stoisk targowych – ceny

Projektowanie stoisk targowych to proces, w którym niezbędne jest zaufanie. Wykonanie stoiska wysokiej jakości i dostarczenie go na czas to klucz do sukcesu. Nie tylko firmy produkującej stoiska. Ale przede wszystkim firmy wystawiającej się na imprezie targowej.

Ceny stoisk targowych zależą od wielu czynników. Oczywiście najważniejszym z nich będzie wielkość samego stoiska. Poza tym w grę wchodzą takie szczegóły jak materiał wykonania, termin targów lub też niestandardowe wymogi klienta.

Jeśli interesuje Cię budowa stoisk targowych skontaktuj się z nami.

Dekoracje stoisk targowych

Odpowiednia dekoracja to oczywiście istotny element każdego stoiska targowego. Firma ExpoFormat oferuje kompleksową obsługę stoisk. Dlatego też dekoracja stoisk targowych to jeden z elementów naszej oferty.

ExpoFormat obsługuje stoiska targowe w Krakowie, Warszawie, Kielcach i innych miastach. Działamy też międzynarodowo. Mamy doświadczenie w obsłudze stoisk targowych między innymi w Niemczech, czy nawet w Dubaju.

Więcej z oferty ExpoFormat