Stoiska targowe covid ready

Stoiska targowe covid ready lub inaczej covid stand to nowe pojęcia w branży targowej. Sektor targów wraca do gry po pandemii koronawirusa COVID-19 i branża na nowo budzi się do życia. Wszelkiego rodzaju wydarzenia targowe i imprezy będą od tej pory odbywały się w reżimie sanitarnym. Dlatego wystawcy zamiast zwykłego stoiska targowego, będą mieli covid standy. 

Stoiska targowego koronawirus

Poniżej przedstawiamy prezentację oferty stoisk targowych gotowych na targi w dobie koronawirusa.

Koronawirus – Ochrona przed COVID-19 na targach

Stoiska targowe wkraczają w nową erę. Od tej pory liczy się nie tylko użyteczność i design. Na pierwszym miejscu stawiamy ochronę przed Covid-19. Nasze konstrukcje i stoiska targowe chronią wystawcę, pracowników oraz klientów. Stoiska Covid stand nie tylko pięknie wyglądają, ale są wyposażone w asortyment ochronny. 

Cała branża targowa przechodzi metamorfozę – nie rezygnuj ze stoiska, poczekaj na termin i postaw je zgodnie z nowymi wtycznymi. Expoformat jest zawsze na czasie i śledzi wszelkie regulacje oraz obostrzenia sanitarne. To nasza praca i w tym jesteśmy najlepsi. Covid stand to obecnie konieczność. Chętnie doradzimy i pomożemy zbudować stoisko marzeń według bieżących wytycznych. Sprawdź naszą ofertę!

stoiska targowe covid ready

Czym jest stoisko targowe covid-ready?

Covid stand to nie tylko maseczki ochronne z certyfikatami i środki dezynfekcyjne dla wszystkich. To przede wszystkim, specjalne ścianki ochronne i roll-upy ochronne. Transparentne przegrody i pełny komfort użytkowania, z dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo.

Projektowanie stoisk covid ready

Firma Expoformat wychodzi naprzeciw wymaganiom rynku. Tak było zawsze. Tak samo jest również w nowej rzeczywistości targowej. Nasz zespół na bieżaco monitoruje sytuację związaną z koronawirusem. Sprawdzamy też wszelki zalecenia czy to Ministerstwa Zdrowia oraz Sanepidu czy to organizatorów imprez targowych.

Dzięki ciągłemu monitorowaniu sytuacji mamy możliwość projektowania stoisk targowych spełniających wszelki wymogi reżimu sanitarnego. Jeśli masz jakiekolwiek wąptliwości dotyczące projektowania lub budowy stoisk targowych covid ready skontaktuj się z nami.

stoiska targowe koronawirus

Stoisko targowe koronawirus

Firma Expoformat przygotowała dedykowane rozwiązanie stoisk targowych w dobie koronawirusa. Nasze nowe stoiska cechują przede wszystkim:

  • Kontrolowany ruch na stoisku
  • Osobne strefy wejścia i wyścia ze stoiska
  • Stoiska odizwolowane od ogólnodostępnej komunikacji
  • Wydzielenie specjalnej strefy spotkań
  • Sterylnie przygotowane pożywienie i napoje do obsługi stoiska
  • Środki ochrony i dezynfekcji na stoisku
  • Odpowiednia gospodarka odpadami ze stoiska

Dodatkowo ExpoFormat zapewnia odpowiednią dezynfekcję stoiska w trakcie imprezy targowej. Łącznie z regularną dezynfekcją elementów, z którymi obsługa i goście mają częsty kontakt.

Projekt stoisk gotowych na targi w dobie koronawirusa obejmuje szereg rozwiązań i zabezpieczeniem zapewniających najwyższe standardy bezpieczeństwa. Na życzenie klienta przedstawimy szczegóły oferty covid-ready.