Wypożyczalnia mebli

Wypożyczalnia mebli targowych

W projektowaniu stoisk targowych najważniejsza jest jego aranżacja, a co za tym idzie oryginalne i funkcjonalne meble. Meble powinny być zgodne z charakterem marki, ale także wpisywać się w obowiązujące trendy. Jako eksperci w tym temacie oraz osoby z branży wiemy jak ważny jest dobór wyposażenia do zabudowy. Wiemy, ile klientów ma z tym problem zatem nie tylko służymy radą, ale także dajemy do dyspozycji nasz magazyn z meblami do wypożyczenia.

Wypożyczalnia mebli na targi

Wypożyczanie mebli na stoiska targowe oraz eventy promocyjne staje się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, znacznie obniża koszta stawiania stoiska, a co najważniejsze pozwala firmie “być na czasie”. W naszej wypożyczalni posiadamy nowoczesne i funkcjonalne meble. Wszystkie zgodne z obowiązującymi trendami. 

Meble wykorzystujemy nie tylko na naszych stoiskach oraz zabudowach, ale też wypożyczamy wszystkim zainteresowanym. 

Wypożyczamy nie tylko na stoiska, ale też i na wszelkiego rodzaju eventy. A wybór mebli mamy naprawdę spory. 

Wypożyczalnia mebli na targi

Dużą popularnością cieszą się nasze stoły – wysokie-barowe, niskie oraz konferencyjne. W naszej ofercie znajdziecie także szeroki wybór krzeseł, kanap i foteli. Chętnie wypożyczamy też stojaki na ulotki, donice ze sztuczną i żywą roślinnością. W naszej wypożyczalni mamy także bogatą ofertę wykładzin welurowych, różnej wielkości telewizory oraz rozmaite lady recepcyjne.

Wypożyczalnia mebli eventowych

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą stoisk targowych. Jednym z elementów naszej działalności jest wypożyczanie mebli targowych. Istotne jest odróżnienie mebli eventowych od targowych. Nie zajmujemy się meblami na imprezy czy przyjęcia. Nasza specjalizacja to meble targowe i konferencyjne. Potrzebujesz wypożyczyć meble na swoje stoisko targowe? Szukasz mebli na organizację konferencji? Jeśli tak, to czekamy na Twój kontakt. Natomiast jeśli organizujesz urodziny lub komunię niestety nie mamy dla Ciebie odpowiedniej oferty.

Więcej z oferty ExpoFormat