Wypożyczalnia mebli na targi

W projektowaniu stoisk targowych najważniejsza jest jego aranżacja, a co za tym idzie oryginalne i funkcjonalne meble. Meble powinny być zgodne z charakterem marki, ale także wpisywać się w obowiązujące trendy. Jako eksperci w tym temacie oraz osoby z branży wiemy jak ważny jest dobór wyposażenia do zabudowy. Wiemy, ile klientów ma z tym problem zatem nie tylko służymy radą, ale także dajemy do dyspozycji nasz magazyn z meblami do wypożyczenia.

Wypożyczalnia mebli na targi

Wypożyczanie mebli na stoiska targowe oraz eventy promocyjne staje się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, znacznie obniża koszta stawiania stoiska, a co najważniejsze pozwala firmie “być na czasie”. W naszej wypożyczalni posiadamy nowoczesne i funkcjonalne meble. Wszystkie zgodne z obowiązującymi trendami. 

Meble wykorzystujemy nie tylko na naszych stoiskach oraz zabudowach, ale też wypożyczamy wszystkim zainteresowanym. 

Wypożyczamy nie tylko na stoiska, ale też i na wszelkiego rodzaju eventy. A wybór mebli mamy naprawdę spory. 

Dużą popularnością cieszą się nasze stoły – wysokie-barowe, niskie oraz konferencyjne. W naszej ofercie znajdziecie także szeroki wybór krzeseł, kanap i foteli. Chętnie wypożyczamy też stojaki na ulotki, donice ze sztuczną i żywą roślinnością. W naszej wypożyczalni mamy także bogatą ofertę wykładzin welurowych, różnej wielkości telewizory oraz rozmaite lady recepcyjne.

Więcej z oferty ExpoFormat