Drukarnia wielkoformatowa TuDrukuj

tudrukuj

Drukarnia wielkoformatowa TuDrukuj i firma Expoformat dba o nieustanny rozwój i stale podąża za trendami. Oferujemy usługi kompleksowe i naszym niewątpliwym atutem jest to, że posiadamy własną drukarnię. Nasza drukarnia jest drukarnią wielkoformatową i nazywa się TuDrukuj

Drukarnię wykorzystujemy głównie do stoisk, które sami tworzymy. To zapewnia nam niezależność w projektach oraz terminowe wykonanie zlecenia. Ale nie ograniczamy się jedynie do własnych stoisk targowych. Z przyjemnością podejmujemy inne zlecenia – bardzo często świadczymy usługi jako firma zewnętrzna i “oklejamy” inne stoiska.

Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia wielkoformatowa TuDrukuj – co robimy?

Robimy wydruki wielkoformatowe i oklejania. Stawiamy na druki wielkoformatowe na stoiska targowe i wystawiennicze oraz witryny sklepów. Oklejamy samochody folią 3M oraz tworzymy logotypy podświetlane na CNC, itp.

Czego nie robimy?

Nie wykonujemy nadruków drobnych. Nie drukujemy wizytówek, ulotek oraz nie robimy nadruków na długopisach.

Plakat wielkoformatowy

Plakat wielkoformatowy to jedna z najczęściej używanych form reklamy i promocji. Oczywiście nasza drukarnia obsługuje druk plakatów wielkoformatowych. Aby ustalić odpowiednie rozmiary, rodzaj druku i inne szczegóły niezbędny jest kontakt. Dlatego jeśli interesuje Cię wydruk i dostarczenie plakatu wielkoformatowego na terenie Polski napisz lub zadzwoń.

Naklejka wielkoformatowa

Drukarnia wielkoformatowa TuDrukuj obsługuje także wydruk naklejek wielkoformatowych. Zajmujemy się nie tylko wydrukiem ale także transportem naklejek w wybrane miejsce w Polsce. Szukasz drukarni wielkoformatowej w Krakowie lub Warszawie? Nasza drukarnia mieści się w Kielcach, jednak na zamówienie klientów dostarczamy produkty na terenie całego kraju.

Druk wielkoformatowy

Czym tak naprawdę jest druk wielkoformatowy i czym zajmuje się drukarnia wielkoformatowa? Druk wielkoformatowy to technologia wydruku materiałów na papierze lub folii. Najbardziej powszechne formy druku wielkoformatowego to wydruk banerów i billboardów reklamowych.

Istnieje kilka kategorii druku wielkoformatowego w zależności od wykorzystanej technologii.

Rodzaje druku wielkoformatowego:

  • lateksowy
  • barwnikowy
  • solwentowy (oraz ekosolwentowy)
  • termosublimacyjny
  • UV

Druk wielkoformatowy zaczyna się od wydruków, których nie obsługują standardowe domowe lub biurowe drukarki. Zazwyczaj za druk wielkoformatowy uznaje się rozmiar powyżej 50 cm. Maksymalny rozmiar druku wielkoformatowego sięga kilku metrów.

Drukarnia wielkoformatowa – cennik

Drukarnia wielkoformatowa TuDrukuj dostosowuje ceny do specifikacji i potrzeb klienta. Ceny druku wielkoformatowego mogą być bardzo różne. Zależą od technologii oraz jakości wydruku. Dlatego też konieczny jest bezpośredni kontakt w celu ustalenia ceny danego projektu.

Więcej z oferty ExpoFormat