Targi Kielce 2019

Co prawda rok 2019 powoli zbliża się ku końcowi. Jednak nadal mamy w Kielcach kilka wydarzeń targowych, które mogą państwa zainteresować.

Targi Kielce 2019

Kongres Polityki Miejskiej Kielce 2019

W dniach 14-15 listopada w Kielcach odbędzie się Kongres Polityki Miejskiej. Impreza znana jest również jako Krajowe Forum Miejskie. Wydarzenie przeznaczone jest dla urzędnikó, samorządowcó oraz przedsiębiorców. Jest to największe w kraju wydarzenie o tej tematyce. Głównymi tematami poruszanymi w tym roku będą kształtowanie przestrzeni oraz mieszkalnictwo społeczne. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie Konresu Miast.

Kielecki Hackaton Miejski

Kilka dni po Konresie Miast do Kielc zawita Hackaton, czyli Wielki Maraton Programistyczny. Jest to impreza związana z z Konresem Polityki Miejskiej. W tym roku wydarzenie skupia się na rozwiązywaniu problemów miejskich. W dniach 16-17 listopada specjaliści z całego kraju spędzą 40 godzin pracując nad tymi zagadnieniami. W zeszłym roku w wydarzeniu udział wzięło ponad 170 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się nawet większego zainteresowania.

Wystawa Psów

Już 23 listopada rusza Wystawa Psów 2019. Impreza organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce to największe targi tego typu w Polsce. Targi Kielce odwiedzi aż 3,000 wystawców oraz przynajmniej 10,000 odwiedzających.

Targi Agrotravel

Kilka dni później, bo już 30 listopada na kieleckich targach rusza kolejna ciekawa impreza. Targi Agrotravel & Active Life 2019. Są to Międzynarodowe Targi Turustyki Wiejskiej i Aktywnej. W targach weźmie udział 141 wystawców a odwiedzi je ponad 20,000 osób.

Targi służą promocji gospodarstw agroturystycznych oraz atrakcji regionalnych. Wystawcy na targach pokazują, w jaki sposób można fajnie i aktywnie spędzić czas.

Health and Beauty 2019

W tym samym terminie na Targach Kielce odbędzie się impreza o nazwie Health and Beauty 2019. Są to Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody. Poprzednią edycje imprezy odwiedziło ponad 15 tysięcy osób. Tematem przewodnim targów są ośrodki i zabiego SPA i wellness.

Wystawa Gołębi i Królików

Ostatnią tegoroczną imprezą zaplanowana w Targach Kielce będzie Wystawa Gołębi i Królików. W poprzednim roku w wystawie mogliśmy zobaczyć ponad 900 królików. Co więcej w akcji charytatywnej uzbierano niemal 65,000 zł na pomoc dzieciom.
Impreza ponownie zawita do Kielc w dniach 7-8 grudnia.

Stoiska Targowe Kielce

W Kielcach w 2019 roku odbyło się wiele imprez targowych. Jeśli planujesz wystawiać swoje stoiska na jednej z takich imprez w 2020 roku sprawdź ofertę Expoformat. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą stoisk targowych. Budowa stoisk targowych, projektowanie stoisk i ich montaż. Robimy to wszystko. Sprawdź szczegóły oferty.