Warsaw Home 2019 – My Alpaca

Przełom września i października to niezwykle pracowity okres dla naszej firmy. W ostatnim tygodniach zrobiliśmy już kilka realizacji na odbywające się w kraju imprezy targowe.

Przygotowaliśmy między innymi widoczne na poniższych zdjęciach stoisko targowe My Alpaca. Jest to firma produkująca ręczniki pikowane, kołdry i poduszki. Oczywiście nie mogło być inaczej. Motywem przewodnim stoiska była alpaka. Musimy przyznać, że stoisko spodobało się nie tylko klientom. Nasi pracownicy również mieli sporo frajdy projektując i budując to stoisko targowe.

Stoisko było wykorzystane na targach Warsaw Home w Ptak EXPO. Tegoroczne targi odwiedziło aż 623 wystawców. Gościliśmy aż 119 firm z zagranicy. Targi odwiedziło ponad 67 tysiecy osób. Mamy nadzieję, że przy kolejnej okazji tych targów znów będziemy na miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą budowy stoisk targowych.

Tuż przed wizytą w Ptak Warsaw EXPO ciężko pracowaliśmy na Śląsku. W EXPO Silesie mieliśmy okazję kolejny raz wystawic GF Machining Solutions. Tutaj motywem przewodnim był jeden z naszych ulubieńcow – koliber. Również tym razem wyglądał imponująco. Już czekamy na kolejne targi z jego udziałem. Dziękujemy jednocześnie firme GF Machining Solution za zaufanie.

expo silesia

1 komentarz do “Warsaw Home 2019 – My Alpaca”

Możliwość komentowania została wyłączona.