Targi IMM Kolonia 2020

W dniach 13-19 stycznia 2020 w Kolonii odbędą się bardzo ciekawe targi o nazwie IMM Koln 2020. Są to Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz. Targi odwiedzi ponad tysiąc wystawców z całego świata. Organizatorzy spodziewają się niemal 150,000 odwiedzających.

Targi IMM Koln 2020 – ceny

Organizatorzy targów nie ukrywają cen za stoiska targowe. Dla najwcześniej rezerwujących wystawców cena metra kwadratowego wynosiła 190 EUR. Ci z wystawców, którzy zwlekali z decyzją musieli liczyć się z kosztem 210 EUR za m2. Najmniejszą powierzchnią, jaką można było wynająć było 12 metrów kwadratowych.

IMM Koln 2020 – o targach

Targi IMM w Kolonii to najważniesze na świecie targi mebli i wyposażenia wnętrz. Już na początku roku do Niemiec zjadą największi producenci mebli. Pochwalą się oni swoimi najnowszymi rozwiązaniami. Wystawców na tych targach możemy podzielić na 3 grupy:

  • Firmy produkujące meble (w tym meble do salonów, łazienek, sypialni itd)
  • Firmy produkjące materiały (w tym materiały wykończenia mebli, tapety, dywany itp)
  • Firmy produkujące sprzęt i inne produkty (w tym urządzenia czyszczące, produkujące meble itp)

Stoiska targowe na IMM Kolonia 2020

Firma ExpoFormat ma bogate doświadczenie w zakresie budowy stoisk targowych w Niemczech. Regulanie współpracujemy z firmami wystawiającymi się nie tylko w Kolonii ale i innych niemieckich miastach. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalną obsługę. Znając dokładnie warunki dojazdu i hale targowe wiemy jak dostarczyć stoiska na czas i odpowiednio je postawiać.