Stoiska targowe Imm Kolonia 2020 (The Imm Cologne 2020)

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz 2020 w Kolonii to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży wnętrzarskiej.  Targi w Kolonii w 2020 odbędą się 13-19 stycznia. 


Firmy Expoformat, która projektuje stoiska targowe, nie może zabraknąć na tym wydarzeniu! Targi Wyposażenia Wnętrz w Kolonii prezentują najnowsze trendy w branży meblarskiej oraz wnętrzarskiej. To właśnie w Kolonii można zobaczyć wszelkiego rodzaju innowacje, które będą obecne w tej branży, w nadchodzącym roku. 

Targi Imm Kolonia 2020 to event, który odbywa się tylko raz w roku i trwa aż siedem dni. W ciągu tygodnia targi są otwarte tylko dla ludzi z branży, a podczas weekendu może wejść każdy zainteresowany sztuką projektowania wnętrz. Warto skorzystać z tej okazji, aby poznać najnowsze trendy oraz zaczerpnąć inspiracje. Podczas targów wyposażenia wnętrz można dowiedzieć się wiele, odnośnie najnowszych form mebli, aranżacji łazienek, sypialni i zapytać ekspertów o wszelkie tematy, dotyczące designu, dekoracji i komponowania przestrzeni. 

Wystawcy mają niepowtarzalną możliwość testowania produktu na finalnym konsumencie. Targi Imm Kolonia to wyjątkowe forum wymiany informacji i kreatywnych rozwiązań. To miejsce, gdzie prezentowane są najbardziej innowacyjne pomysły.  Największym atutem targów jest to, że każdy z wystawców ma dostęp do największych klientów z branży wnętrzarskiej i meblarskiej. 

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz 2020 Imm Koln trwają 7 dni, od poniedziałku, 13 stycznia  do niedzieli 19 stycznia. W 2018 roku targi odwiedziło 125000 odwiedzających ze 138 krajów.