Targi Ispo Munich 2020

Ispo Monachium 2020 to największe targi w branży sportowej. Jesteś fanem sportu i innowacji? Rezerwuj koniecznie datę 26-29 stycznia. Podczas targów Ispo Monachium zaprezentuje się ponad 2800 wystawców. Nie przegap 4 dni pełnych wrażeń i inspiracji! 

W 2020 roku, Ispo Munich zaprezentuje się na Nowych Terenach Targowych w Monachium. To nowoczena i komfortowa przestrzeń wystawiennicza.

Ispo Munich 2020 to największa impreza targowa w branży sportowej.  To największe na świecie targi sportowe, oferujące kompleksowy przegląd rynku sportowego. Wystawcy z Niemiec oraz innych krajów zaprezentują na targach Ispo najnowsze kolekcje i produkty. Najbardziej pożądane segmenty to: Snowsports, Outdoor, Health&Fitness, Urban, Teamsports, Vision, Trends, Innovation & Industry Services, Manufacturing & Suppliers.  Cztery dni trwania targów to wystarczający czas na zapoznanie się z trendami oraz inspiracjami z branży sportowej. 

Ispo Munich zapewnia komfort wystawcom oraz odwiedzającym. Wszystko to za sprawą przestrzennych i nowoczesnych hal wystawienniczych. Bilety na targi można kupić przez internet. Na stronie wydarzenia jest dostępna lista wystawców Ispo 2020.