Targi Stoom-Tool Kielce 2020

Targi Stoom-Tool w Kielcach, to prestiżowe targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. Już za 2 miesiące czeka nas XIII edycja tego wydarzenia. Warto pomyśleć już dziś o dobrej jakości stoisku targowym. ZMIANA TERMINU STOOM-TOOL Kielce – ze względu na koronawirusa, impreza została przesunięta na jesień 22-24 września 2020 (dane z pisma do wystawców).

“Przemysłowa wiosna 2020” już wkrótce

Stoom-Tool to nic innego, jak cykl imprez opatrzonych hasłem “Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce.” To wydarzenie, na którym często pojawia się Expoformat. Z roku na rok, imprezy stają się coraz bardziej popularne i skupiają rzesze klientów oraz wystawców z branży maszyn do obrabiania metalu i narzędzi. “Przemysłowa wiosna” odbędzie się w Kielcach, w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2020 roku.

Targi Stom-Tool rosną w siłę

Targi Stoom-Tool to najważniejsze wydarzenie w branży metalurgicznej i narzędziowej, w Europie Środkowo-Wschodniej. Z roku na rok, wydarzenie to staje się coraz większe i prestiżowe, tym samym zyskując miano dużej europejskiej imprezy. To miejsce, gdzie nie powinno zabraknąć producentów narzędzi i maszyn CNC, do obróbki metali. Warto też zadbać o to, by stoisko targowe wyróżniało się na tle innych.

Na Stoom-Tool można zobaczyć najwyższej klasy obrabiarki, oraz inne maszyny, przydatne w przemyśle metalowym. W poprzedniej edycji targi odwiedziło 16 tysięcy gości. Z roku na rok, frekwencja oraz skala całego wydarzenia rośnie, dlatego w roku 2020, można spodziewać się jeszcze większej liczby odwiedzających. Na stoiskach targowych prezentowane są nie tylko obrabiarki, ale także różnego rodzaju maszyny, związane z sektorem przemysłu lotniczego. Wystawcy mogą liczyć na nawiązanie licznych kontaktów handlowych oraz na “jakościowego” klienta.

Targi Stoom-Tool – ile osób odwiedza?

Poprzednia edycja Przemysłowej Wiosny odnotowała 600 wystawców. Były to firmy z takich krajów jak: Austria, Belgia, Chiny, Bułgaria, Dania, Francja, czy Hiszpania. Przez stoiska targowe przewinęło się 16 tysięcy odwiedzających z tego sektora. Powierzchnia wystawiennicza na ten moment liczy 36.000 m2, na które składa się 7 hall wystawienniczych. Jest to wystarczająca ilość miejsca, aby dobrze zaprezentować najnowocześniejsze maszyny oraz urządzenia.