4dd 2020, czyli Design Days w Katowicach już w lutym!

4dd to 4 pełne dni z Designem, które można spędzić już w lutym w Katowicach. Targi startują już 6-9 lutego 2020! Nie powinno na nich zabraknąć nikogo, kto jest zainteresowany niezależnym designem. Myślisz o stoisku targowym? Expoformat ma nie lada doświadczenie w tej branży.

4 dni z architekturą i designem

Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek w Katowicach już w lutym, zamieni się na 4 dni w najbardziej ceniony ośrodek do czerpania inspiracji i wiedzy o trendach w dziedzinie nieruchomości, architekturyw wnętrz, wzornictwa i designu. W ubiegłych edycjach na 12 100 metrach kwadratowych Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka zaprezentowało swoje stoiska targowe ponad 300 wystawców.

4dd to nie tylko trendy

Design Days w Katowicach to także możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Konferencja to przede wszystkim doskonała okazja na wypromowanie własnej firmy – wiemy to, bo projektujemy stoiska targowe, które dostają nie tylko pochwały, ale także wyróżnienia.

W wydarzeniu 4 Design Days 2020 swoją wiedzą podzielą się światowej sławy architekci, designerzy oraz inwestorzy, deweloperzy, producenci i dystrybutorzy. 6-7 luty 2020 to czas dla profesjonalistów, 8-9 to dni otwarte dla szerszej publiczności.

4dd – wiecej informacji o imprezie można znaleźć na oficjalnej stronie targów oraz w Design Days program.