Aviation Expo 2020 w Kielcach

Z pewnością wszystkie osoby związane z branżą targową ucieszy informacja, że coraz więcej imprez targowych w naszym kraju odbywa się zgodnie z planem. Tak właśnie jest w przypadku targów Aviation Expo 2020, które w obecny weekend odbywają się w Kielcach.

Wiceprezydent Kielce otwiera Aviation Expo

Uroczystego otwarcia targów dokonał wiceprezydent Kielc Marcin Różycki. Podczas ceremonii otwarcia powidział on:

Cieszę się, że możemy gościć Państwa w naszym mieście i mam nadzieję, że pobyt u nas zaowocuje w wiele ciekawych kontaktów

Marcin Różycki – Wiceprezydent Kielc
MSPO targi Kielce
Targi Kielce

Największe firmy lotnicze w Kielcach na Aviation Expo

Na targach pojawili się przedstawiciele największych firm z branży lotniczej z Polski i całego świata. Zadowolenia z liczby wystawców i odwiedzających nie kryła wiceprezes Targów Kielce Bożena Staniak.

Na ceremonii otwarcia imprezy mówiła:

Jest nam niezmiernie miło, że wśród nas są przedstawiciele największych graczy polskiego przemysłu lotniczego, zarówno tego ultralekkiego, jak i tego w największym wydaniu

Bożena Staniak – Wiceprezes Targów Kielce

Stoiska targowe

Powracające imprezy targowe wymagają nowych rozwiązań technicznych związanych ze stoiskami targowymi. Firma Expoformat opracowała specjalne stoiska targowe covid-ready. Spełniają one wszelkie wymogi sanitarne i zapewniają bezpieczeństwo zarówno obsłudze stoiska jak i gościom odwiedzającym targi.