Expoformat buduje w Dubaju – AEEDC 2022

Expoformat znów buduje stoisko, tym razem w Dubaju. Z radością informujemy, że w branży targowej znów się ruszyło. Tym razem zostaliśmy poproszeni o zbudowanie stoiska targowego w Dubaju. Wszystko to w ramach wydarzenia AEEDC DUBAI STARS 2022. Targi startują 1 lutego 2022 i potrwają trzy dni. 

AEEDC Dubai 2022 1-3 luty 2022 to międzynarodowa konferencja, a zarazem najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży stomatologicznej. Odbywa się ono corocznie w Dubaju. To nie tylko największe spotkanie osób z branży stomatologicznej, ale także ciekawe wykłady, warsztaty oraz wystawy prezentujące nowości technologiczne oraz innowacyjne produkty. To właśnie w Dubaju spotykają się dentyści oraz stomatolodzy z całego świata.

W tym roku podczas tego wydarzenia pojawi się ok. 3000 wystawców, zaprezentowanych zostanie 4000 marek oraz będzie można zwiedzać aż 18 narodowych pawilonów. Targi odwiedzić ma ok. 55.000 osób. To naprawdę spore wydarzenie, bo bierze w nim udział aż 155 krajów. 

Oto wizualizacja naszego stoiska dla SDIMatriX:

Stoisko budowane jest na miejscu, z uwzględnieniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego. Estetyka oraz trendy w prezentowaniu produktów mają dla nas znaczenie. Każde stoisko tworzymy z pasją i zaangażowaniem, na zlecenie i we współpracy z klientem.

Imprezy targowe w 2022 wymagają nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które są ściśle związane z budową stoisk. Expoformat ma w swojej ofercie stoiska targowe typu covid-ready. Jest to bardzo ważne w dobie pandemii, aby stoiska na bieżąco dostosowywać do wymogów sanitarnych, tak aby zapewniały bezpieczeństwo zarówno obsługującym jak i odwiedzającym.