Targi STOM-TOOL 2020 – stoiska covid-ready

Targi STOM-TOOL to kolejna impreza targowa, która odbędzie się na Targach Kielce w najbliższych tygodniach. Nasza firma mocno przygotowuje się do targów pracując intensywnie nad stoiskami dla naszych klientów.


Targi STOM-TOOL

Targi STOM-TOOL to jedna z największych imprez targowych w naszej części Europy. Wydarzenie skupia się przede wszystkim na maszynach CNC i obróbce metali. Jest integralną częścią kieleckiej “Przemysłowej Wiosny”.

W tym roku, w związku z zamrożeniem gospodarki oraz samych imprez targowych, targi STOM-TOOL zamiast na wiosnę odbędą się w dniach 22-24 września.

W ostatniej edycji targów udział wzięło ponad 600 firm z 30 krajów świata. W tym roku zainteresowanych może być mniej, w związku z pandemią covid. Natomiast nadal impreza zapowiada się bardzo ciekawie a organizator zapewnia przygotowanie do nowych warunków sanitarnych.

STOM-TOOL Kielce 2020

„Ta kompleksowa Wystawa cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Dowodzi, że można biorąc w nich udział nawiązać nowe kontakty handlowe i sprzedać przywiezione na prezentacje maszyny a bliskość odbiorców – w tym szczególnie – z sektora przemysłu lotniczego (bliskość m.in. Doliny Lotniczej) gwarantuje wysoką „jakość” zwiedzających”

Piotr Pawelec Dyrektor Projektu.

Stoiska covid-ready na STOM-TOOL

Firma ExpoFormat przygotowała projekty specjalnych stoisk targowych na czas koronawirusa. Stoiska covid-ready zapewniają maksymalnie możliwą ochronę odwiedzających i obsługi stoiska. Zaprojektowane są zgodnie z wszelkimi wymogami epidemiologicznymi. ExpoFormat zapewnia też kompleksową obsługę stoisk targowych przed i w trakcie imprezy. Łącznie z regularnym odkażaniem powierzchni.