Targi AgroTech 2020 przełożone

UWAGA! Z powodu koronawirusa Targi AgroTech zostały przesunięte na czerwiec. Decyzją wojewody świętokrzyskiego i Prezesa Targi Kielce. AgroTech to największe targi rolnicze w Polsce. Miało wziąć w nich udział 75 tysięcy gości.

Targi AgroTech miały mieć miejsce w dniach 13-15 marca 2020 roku w Kielcach. Nie zostały odwołane, jedynie przesunięte w czasie – na czerwiec. Powód? Obawa przed koronawirusem. – Bierzemy pod uwagę dobro naszych wystawców i zwiedzających. Wiem, że prawdopodobieństwo zarażenia nie jest duże, ale skoro istnieje, nie chcemy ich narażać. – tak dla Gazety Wyborczej wypowiedział się prezes Targów Kielce, Andrzej Mochoń. AgroTech to jedno z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń rolniczych w roku. Stoiska targowe Expoformat będą na pewno!

Targi Kielce 2019

AgroTech to jedne z największych imprez targowych odbywających się w Targach Kielce. 13-15 marca odbędzie się już 26. edycja tego międzynarodowego wydarzenia. Stoiska targowe i wystawiennicze będą mieściły się aż w 11 halach. O tym, jak wielka jest skala tego przedsięwzięcia, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Wystarczy wspomnieć, że w zeszłym roku targi odwiedziło ponad 70 tysięcy osób. Swoją ofertę w ramach imprezy zaprezentowało aż 750 wystawców z 25 krajów świata.

AgroTech 2020 to przede wszystkim nowinki techniczne, które współczesnym rolnikom wytyczają drogę rozwoju. Na stoiskach targowych prezentowane jest wiele typów rzeczy: różnego rodzaju sprzęty rolnicze, akcesoria, nawozy, środki do ochrony roślin. Jednak, najwięcej uwagi na targach przyciągają zawsze największe maszyny rolnicze. W 2019 roku mogliśmy obejrzeć ponad 1000 różnego rodzaju ciągników i kombajnów. W roku 2020 spodziewamy się nawet większej liczby sprzętu. Na liście wystawców pojawią się najwięksi w branży – m.in. New Holland, Talex, Claas, Korbanek, Hardi, Kongskilde, Agco, KMK Agro, LandStal, Bomet, Kuhn, Rol/ex.

AGROTECH to największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej organizowane w halach wystawienniczych. Są również największą wystawą targową w Polsce. Nie tylko w zakresie rolnictwa ale całej gospodarki. Targi od kilkunastu lat patronatem obejmuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Stoiska targowe AgroTech 2020

Firma ExpoFormat oferuje kompleksową obsługę stoisk targowych na Targach Kielce. Zajmujemy się projektowaniem oraz budową stoisk targowych. Dysponujemy własnym zespołem, magazynami a nawet własną drukarnią wielkoformatową. Nasza baza znajduje się właśnie w Kielcach. Dzięki temu, łatwiej i sprawniej możemy obsłużyć targi odbywające się na terenie Targów Kielce.

Zapoznaj się z ofertą budowy stoisk targowych ExpoFormat.