Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – Kielce 2019

MSPO targi Kielce

W dniach 3-6 września 2019 roku w Kielcach odbędą się kolejne targi MSPO. Tegoroczny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to przede wszystkim Wystawa Narodowa Stanów Zjednoczonych. Gościem Honorowym Wystawy USA będzie płk Alfred Merrill Worden. Pułkownik United States Air Force, astronauta, uczestnik misji Apollo 15. Targi tym bardziej warto będzie odwiedzieć.

Jak zwykle na targach nie zabraknie ciekawych nowości oraz debiutów targowych przynajmniej kilku ciekawych projektów obronnych, jak chociażby system detekcji Microflown.

Firma ExpoFormat przygotowuje stoiska targowe na MSPO już po raz kolejny w swojej historii. W przemyśle zbrojeniowym dokładność i dbałość o szczegóły jest niezwykle ważna. Nie tylko przy budowie urządzeń bojowych. Te same standardy obowiązują również przy tworzeniu stoisk targowych.

Dla wystawców zainteresowanych stoiskami targowymi na targi MSPO lub kolejne wystawy w Kielcach i innych miastach w kraju i zagranicą firma ExpoFormat oferuje kompleksową obsługę targową. Skontaktuj się z nami.