Enex Kielce Targi Energetyki i Elektrotechniki

ENEX i ENEX Nowa Energia Kielce już za parę dni! 26-27 luty 2020 rusza nowa edycja targów Nowa Energia. To wydarzenie skupiające firmy z branży energetycznej. Jak co roku, swoją obecność na targach zapowiedziało wielu interesujących wystawców nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Chin i Czech.

ENEX Nowa Energia – jesteś z branży? Nie może ciebie zabraknąć

Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki przyciągają tłumy odwiedzających. Wszyscy, którzy w jakimkolwiek stopniu interesują się źródłami energii, energią odnawialną oraz życiem w możliwie, jak najbardziej oszczędny sposób, powinni zabukować sobie ten termin. Wystawcy dwoją się i troją, aby ich stoiska targowe były możliwie jak najbardziej atrakcyjne. To doskonała okazja do spotkań B2B oraz wzięcia udziału w serii konferencji oraz szkoleń. Z roku na rok, impreza zyskuje na znaczeniu i podnosi swoją rangę. Dla przykładu – ubiegłą edycję odwiedziło 6 tysięcy osób.

Enex to targi, które ułatwiają kontakty z innymi przedsiębiorcami. Wystawcy zawsze zaskakują nowościami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Na brak inspiracji nie można narzekać. Wystawcy skupiają się na energii pozyskiwanej w tradycyjny oraz nowatorski sposób.

Goście to przede wszystkim firmy takie jak zakłady energetyczne, producenci sprzętu dystrybuującego energię. Na stoiskach wystawiają się producenci okablowań, przetworników energii, skrzyń rodzielczych oraz liczników. Ale to nie koniec atrakcji. Enex to także wykłady, warsztaty i szkolenia. Nic w tym dziwnego, wśród gości znajdziemy różnego rodzaju specjalistów oraz wykładowców uczelni technicznych. Na targach Enex pojawiają się także przedstawiciele urzędów miast i inne osoby decyzyjne w kwestiach wydatków energetycznych.

W ramach ENEX:

Konferencja Energia PL, Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła, Kongres PORT PC „Dom bez rachunków” i wiele innych atrakcji.