ENERGETAB 2020 zgodnie z planem

Po ostatniej informacji na temat targów MSPO mamy kolejne dobre wieści dla branży targowej. Kolejne targi w naszym kraju odbędą się zgodnie z planem. Tym razem mówimy o 33. Targach Energetycznych ENERGETAB w Bielsku Białej.

Targi ENERGETAB 2020 15 – 17 września 2020

ENERGETAB to największe w Polsce targi urządzeń i technologii przemysłu energetycznego. Partnerem strategicznym imprezy jest Tauron. W 2019 roku na targach swoją ofertę prezentowało ponad 700 wystawców.

Targi obejmują następujące kategorie:

  • przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
  • elektrotechnikę i elektronikę przemysłową
ENERGETAB 2020 zgodnie z planem

Targi w dobie koronawirusa

Zdecydowanym plusem imprezy targowej w Bielsku Białej jest struktura przestrzeni targowej. Nie są to klasyczne hale wystawiennicze. W Bielsku mówimy bowiem o szeregu przestrzeni w specjalnie rozstawianych namiotach oraz na świeżym powietrzu.

Otwarte przestrzenie sprawiają, że łatwiej zachować bezpieczeństwo sanitarne. Dlatego też targi ENERGETAB będą jedną z najlepiej przygotowanych imprez pod względem ochrony wirusowej.

Oczywiście nie zmienia to faktu, iż organizator przygotowuje specjalne wymogi. Podobnie jak przy innych imprezach masowych mówimy między innymi o:

  • specjalnych korytarzach wejścia/wyjścia z targów,
  • konieczności dezynfekcji rąk przed wejściem,
  • dodatkowych odstępach pomiędzy stoiskami i elementami targów,
  • pomiar temperatury ciała gości przy wejściu na targi.

Stoiska targowe covid-ready

Myślisz o wystawieniu swojego stoiska na tych lub innych targach w najbliższym czasie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą specjalnego stoiska covid-ready. Przygotowany przez nas projekt stoisk spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Zapewnia bezpieczeństwo zarówno obsługi stoiska jak i gości je odwiedzających.